کسب رتبه دوم صنعت آب و برق استان مرکزی در ارزیابی فعالیت های فرهنگی و دینی وزارت نیرو

تاریخ آخرین تغییر: 
شنبه, 4 شهريور, 1396 - 09:13

صنعت آب و برق استان مرکزی در ارزیابی فعالیت های فرهنگی و دینی استانها در سال ۹۵ توسط وزارت نیرو موفق به کسب رتبه دوم شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی  استان مرکزی، مشاور وزیر و مسئول دفتر فرهنگی وزارت نیرو در همایش مشترک شوراهای فرهنگی ،اقامه نماز ، امر به معروف و نهی از منکر ، ستاد صیانت از حقوق شهروندان و حجاب و عفاف صنعت آب و برق استان مرکزی که با حضور مسئول دفتر نماینده ولی فقیه و مدیران عامل شرکتهای آب و برق استان مرکزی برگزار شد گفت: انجام کار فرهنگی در همه امور و انجام فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر باید در اولویت امور قرار گیرد.

حجت الاسلام یزدان پرست افزود: باید امر به معروف و نهی از منکردر راستای اصلاح و پیشرفت و توسعه ارزشمند خدمت‌رسانی و رسالتی که هر یک از سازمان‌ها و دستگاه‌‌های اجرایی برعهده دارند و در راستای بهترین شکل تکریم ارباب‌رجوع و رعایت حجاب و عفاف با تذکر لسانی در سطح دستگاه و جامعه در دستور کار قرار بگیرد.

مشاور وزیر و مسئول دفتر فرهنگی وزارت نیرو در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این که حدود ۷۵۰ امام جماعت در صنعت آب و برق در کل کشور مشغول فعالیت هستند، تصریح کرد: در وزارت نیرو با تکیه بر آموزه های دینی و مبانی انقلاب و با وجود کارکنان سرآمد و متعهد تلاش های خوبی در زمینه خدمت رسانی به مردم و اقدامات فرهنگی در حال انجام است.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام حسینی پور مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به جایگاه ویژه امربه معروف و نهی از منکر در قرآن ، روایات و متون دینی تاکید کرد: این فریضه مهم اسلامی و اجتماعی درآیات متعدد قرآن مورد تاکید قرارگرفته و در روایات تعابیر بسیار ارزشمندی در باره آن بکار رفته است.

وی ضمن تاکید مدیریت مصرف آب وبر ق توسط همگان گفت: صیانت  از این نعمت خدادای برای نسل آینده ضروری است.

گفتنی است، در پایان این همایش، از مدیران عامل و برترین های بخشهای امور فرهنگی ،عفاف و حجاب وصیانت از حقوق شهروندی شرکتهای آب و برق استان مرکزی با اهدای لوح ، تقدیر به عمل آمد.

 

عادی

© کلیه حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی محفوظ است