افتتاح پروژه اصلاح شبکه آب در روستای شهسواران با حضور استاندار استان مرکزی

تاریخ آخرین تغییر: 
شنبه, 4 شهريور, 1396 - 13:52

استانداراستان مرکزی پروژه اصلاح شبکه آب  در روستای شهسواران را افتتاح کرد

به گزارش شرکت آبفار استان مرکزی  این مراسم در روز شنبه 4 شهریور ماه و به مناسبت هفته دولت در روستای شهسواران  برگزار شد و علاوه بر استان دار استان مرکزی ، فرماندار و مدیر عامل شرکت آبفار استان مرکزی و جمعی از مسولین استانی حضور داشتند .

در این مراسم آقای مهندس یویف عرفانی نسب مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی با اشاره به اینکه برای انجام این  پروژه 650 میلیون تومان هزینه  شده است گفت : با توجه به فرسوده بودن شبکه آب این روستا و هدر رفت آب ، شرکت آبفار اقدام به تعویض 17 کیلومتر شبکه توزیع داخلی  روستا نمود همچنین احداث یک باب مخزن هوایی به حجم 70 متر مکعب به همراه فنس پیرامون ، اجرای خطوط انتقال برق به طول 20 متر و نصب 450 فقره انشعاب آب از جمله کار های انجام شده در این پروژه میباشد .

مهندس عرفانی نسب با اشاره به اینکه در هفته دولت 38 پروژه آبرسانی در سطح روستاهای استان مرکزی به بهره برداری میرسد گفت : روستاهای بهره مند از این پروژه ها 48 روستا  با جمعیتی بالغ بر 26381 نفر می باشد.

مهندس زمانی قمی استاندار استان مرکزی با اشاره به اتلاف آب و ضرورت صرفه جویی در مصرف آب ، اجرای این پروژه را لازم و ضروری دانست و از تلاش های شرکت آبفار مرکزی در اجرای پروژه های آبرسانی قدر دانی کرد

 

ویژه

© کلیه حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی محفوظ است