اختتامیه المپیاد ورزشی فرزندان کارکنان صنعت آب و برق استان مرکزی برگزار شد.

تاریخ آخرین تغییر: 
شنبه, 30 دى, 1396 - 12:04

مراسم اختتامیه نهمین المپیاد ورزشی فرزندان کارکنان صنعت آب و برق استان مرکزی در روز پنجشنبه 28 دی ماه در اراک برگزار شد و به نفرات برتر مسابقات ورزشی جوایزی اهداء شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفار مرکزی ، مصطفی گنجی مسول ورزش این شرکت در این رابطه گفت : در این مراسم که با حضور مدیران عامل صنعت آب و برق و خانواده کارکنان برگزار شد به 5نفر از فرزندان کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی که رتبه برتر را کسب کردند لوح تقدیر و جایزه اهداء شد.
مسول ورزش شرکت آبفار گفت : این  مسابقات بین فرزندان کارکنان شرکت های زیر مجموعه وزارت نیرو در شهریور ماه سال جاری در رده های سنی مختلف و در رشته های گوناگون ورزشی برگزار شد.
گنجی ادامه داد: در این مسابقات خانم پگاه سناور رتبه اول دو ومیدانی ، رتبه دوم آمادگی جسمانی و رتبه سوم شنا را از آن خود کرد.
وی گفت : همچنین امیر حسین یاسبلاغی توانست رتبه اول ، دوم و سوم را به ترتیب در رشته های آمادگی جسمانی ، دوچرخه سواری و دو ومیدانی را بدست آورد.
گنجی ادامه داد: آقایان مهدی آجرلو رتبه سوم اسکیت ، حسین نوری رتبه سوم دو و میدانی و علی فتحی رتبه دوم آمادگی جسمانی را کسب کردند.

ویژه

© کلیه حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی محفوظ است