بهره برداری ازپروژه آبرسانی به روستای سرهرود شهرستان آشتیان

تاریخ آخرین تغییر: 
سه شنبه, 17 بهمن, 1396 - 11:00

همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب ، پروژه تعویض شبکه و نصب مخزن ذخیره آب روستای سرهرود شهرستان آشتیان با حضور استاندار استان مرکزی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی این مراسم در روز دوشنبه 16 بهمن ماه با حضور استاندار استان مرکزی ،فرماندار و امام جمعه شهرستان آشتیان ، مدیرعامل شرکت آبفار مرکزی ، مدیر امورآبفار و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در روستای سرهرود برگزار شد.
یوسف عرفانی نسب مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی عرفانی نسب با اشاره به اینکه این پروژه با هزینه ای بالغ بر 250 میلیون تومان انجام پذیرفت گفت : احداث یک باب مخزن به حجم 50 متر مکعب، اجرای خطوط شبکه توزیع آب به طول 5000 متر و نصب 120 فقره انشعاب آب از جمله اقدامات صورت گرفته در این پروژه می باشد.
عرفانی نسب گفت : با اجرای پروژه مجتمع شمال شرق آشتیان ،8 روستای شهرستان از منابع آب پایدار بهره مند می شوند که روستای سرهرود از جمله این 8 روستا می باشد.
در این مراسم استاندار استان مرکزی در صحبت با ساکنین این روستا ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و پاسداشت مقام شامخ شهدا و تقدیر از اقدامات انجام شده در آبرسانی به روستاها گفت : به برکت انقلاب و خون شهداء تلاش های مسولین نظام بر حل مشکلات مردم متمرکز است و خوشبختانه در دهه فجر انقلاب شاهدیم که بسیاری از این تلاش ها به ثمر می نشیند و آب رسانی به مردم با صفای این روستا یکی از نمونه اقدامات دولت میباشد.

ویژه

© کلیه حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی محفوظ است