پروژه آبرسانی به روستای یاسبلاغ شهرستان کمیجان افتتاح شد

تاریخ آخرین تغییر: 
شنبه, 21 بهمن, 1396 - 08:02

در  هفتمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب پروژه آبرسانی به روستای یاسبلاغ شهرستان کمیجان با حضور مسئولین استان و شهرستان  انجام شد.

به گزارش شرکت آبفار این مراسم  روز پنجشنبه19بهمن ماه با حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان کمیجان ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی ، مدیر امور آبفار کمیجان و جمعی از مردم و مسئولین در روستای یاسبلاغ برگزار شد.

مهندس یوسف عرفانی نسب مدیرعامل شرکت آبفار ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و ایام فاطمیه با بیان اینکه پروژه آبرسانی به روستای یاسبلاغ با هزینه ای بالغ بر 500 میلیون تومان انجام شده است گفت : این پروژه شامل اجرای خطوط انتقال به طول 800 متر ، اجرای شبکه توزیع آب به طول 12000 متر و نصب 205 فقره انشعاب آب می باشد.

رئیس هیات مدیره شرکت آبفار با بیان اینکه با تعویض خطوط انتقال و شبکه توزیع آب این روستا ، مشکل هدررفت به علت فرسودگی لوله ها و مشکلات مردم در تامین آب مرتفع شد.

در ادامه آقای سلیمانی فرماندار شهرستان کمیجان با بیان اینکه یکی از برکات خون شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی فراهم نمودن زمینه برای اسایش و رفاه و ایجاد امکانات برای مردم روستاها بود که باید قدر این نعمت بزرگ را دانست.

وی از تلاش های مجموعه شرکت آب و فاضلاب روستایی در تامین آب شرب سالم روستاها علی رغم مشکلات مالی تقدیر و تشکر کرد.

عادی

© کلیه حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی محفوظ است