دیدار مدیرعامل شرکت آبفار استان مرکزی با 36 خانواده شهید و جانباز

تاریخ آخرین تغییر: 
دوشنبه, 23 بهمن, 1396 - 07:50

همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب مهندس یوسف عرفانی نسب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی و مهندس حسینی پور قائم مقام ایشان با حضور در جمع 36 خانواده شهید و جانباز سرافراز استان ، از مقام والای ایثارگران تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی این بازدیدها در طول ایام دهه فجر سال جاری در همه شهرستانهای استان و با حضور دکتر عسگری نماینده استاندار برگزار شد.
 
دراین بازدیدها ضمن تجلیل از مقام والای شهداء و جانبازان انقلاب و دفاع مقدس و ابلاغ سلام و تحیت مهندس آقازاده استاندار استان مرکزی ، دقایقی پای صحبت ها و دردل های خانواده این عزیزان نشستند.

یوسف عرفانی نسب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی در حاشیه یکی از دیدارها گفت :دیدار با خانواده شهداء و جانبازان نعمت بزرگی بود که امسال نصیب بنده شد و خدا را شاکرم که توانستیم کمترین وظیفه خود را در قبال آنها انجام دهیم .
وی ادامه داد : شهداء و جانبازان  در روزهای سخت و دشوار این کشور ، با فداکاری از حریم و حرمت این کشور دفاع کردند و دیدار با خانواده آنها حداقل کاری است که ما انجام دادیم و این برای ما افتخاری بزرگ است.
عرفانی نسب اظهار امیدواری کرد که بتوانیم وظیفه خود را در قبال این انقلاب و این کشور به خوبی انجام دهیم و شرمنده شهداء نباشیم.

عادی

© کلیه حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی محفوظ است