با حضور استاندار استان مرکزی 3 پروژه آبرسانی به روستاهای خمین بهره برداری شد

hamedi.m.337
تاریخ آخرین تغییر: 
پنج‌شنبه, 1 فوریه, 2018 - 16:25

همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب پروژه های آبرسانی به روستاهای خلیل آباد ، پشتکو و سوک قزقان شهرستان خمین به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفار مرکزی در این مراسم که در اولین روز دهه فجر انقلاب در روستای خلیل آباد برگزارشد استاندار استان مرکزی ، معاونین استاندار ، سرپرست فرمانداری و نماینده مجلس شورای اسلامی این شهرستان و جمعی از مسولین استانی و شهرستانی حضور داشتند.

در این مراسم مهندس یوسف عرفانی نسب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان با اشاره به اینکه برای انجام این 3 پروژه ها 735 میلیون تومان هزینه شد و 1320 نفر از خدمات پروژه ها بهره مند شدند گفت :

عملیات عمرانی اجرا شده در این پروژه ها شامل احداث 2 باب مخزن مجموعا به حجم 400 متر مکعب ، اجرای خطوط پمپاژوانتقال آب مجموعا به طول  2200 متر ، اجرای خطوط شبکه توزیع مجموعا به طول 7700 متر ، نصب 332 فقره انشعاب آب ، اجرای 120 متر مربع فنس پیرامون و مرمت یک باب ایستگاه پمپاژ می باشد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستا ادامه داد : همزمان با افتتاح این 3 پروژه ، عملیات اجرایی خط انتقال مجتمع خراوند - امامزاده یوجان در این شهرستان آغاز می شود.

عرفانی نسب گفت : در دهه فجر انقلاب تعداد 19پروژه آبرسانی در سطح استان با هزینه ای بالغ بر 8 میلیارد تومان به بهره برداری میرسد که 7532 نفر جمعیت بهره مند این پروژه ها می باشند

عادی

© کلیه حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی محفوظ است