مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی مردم را به حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد

hamedi.m.337
تاریخ آخرین تغییر: 
شنبه, 10 فوریه, 2018 - 14:15

یوسف عرفانی نسب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی در بیانیه ای اقشار مردم را به حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه دعوت کرد. متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
در آستانه ورود به چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، این دستاورد ارزشمند به نگینی درخشان در پهنه هستی تبدیل شده است که با ایستادگی در برابر توطئه های دشمنان ایران اسلامی در طول عمر خود و در سایه زعامت رهبرمعظم انقلاب اسلامی و به برکت خون شهدا و حضور مردم همیشه در صحنه ، به روزهای بلوغ و بالندگی خود رسیده است .
بی تردید مردم ایران با حضور حماسی خود در22 بهمن سال جاری ، ضمن تجدید بیعت دوباره با آرمانهای انقلاب ، امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب به دنیا نشان خواهند داد که این ملت همواره هوشیاروهمیشه درصحنه ، قدردان نعمت عظیم انقلاب اسلامی می باشد وعلیرغم همه فشارها و مشکلات در راه دفاع از انقلاب و صیانت از اصول و اعتقادات و ارزشهای نظام عقب نشینی نخواهند کرد .
اینجانب اقشارمختلف مردم عزیز و مومن ایران و همچنین همکاران پرتلاش و زحمتکش مجموعه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی را دعوت می نمایم که همنوا با هم با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن، حمایت خود را از انقلاب بار دیگر به نمایش بگذارند وبرگ زرین دیگری را در تاریخ سراسرحماسه و ایثاراین کشورثبت نمایند.

یوسف عرفانی نسب
رئیس هیات مدیره ومدیرعامل
شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی

ویژه

© کلیه حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی محفوظ است