مجتمع آبرسانی شمال شرق ؛ مهمترین پروژه آبرسانی روستایی سال 97 شهرستان آشتیان

تاریخ آخرین تغییر: 
چهارشنبه, 11 آوریل, 2018 - 10:50

مهندس محبی مدیر امور آبفار شهرستان آشتیان با بیان اینکه در سال 97 مهمترین پروژه آبرسانی روستایی در این شهرستان مجتمع 6 روستایی شمال شرق می باشد گفت: عملیات اجرایی این مجتمع بزرگ آبرسانی در سال 97  به جدیت پیگیری می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفار مرکزی وی گفت: با اتمام عملیات اجرایی این مجتمع آبرسانی تعداد 1200 مشترک از ساکنین روستای اناجرد ، کوشگک ، امیر آباد ، بهارستان ، ورسان  و سرهرود آشتیان از آب شرب سالم و پایدار بهره مند می شوند.

محبی افزود: شهرستان آشتیان دارای 32  روستا می باشد که تعداد 28 روستای آن تحت پوشش خدمات شرکت آبفار می باشد.

مدیر امور آبفار آشتیان گفت: در سال 96 علاوه بر شروع عملیات اجرایی مجتمع آبرسانی شمال شرق آشتیان ،عملیات اجرایی آبرسانی به روستای سرهرود شامل تعویض انشعابات و نصب مخزن ذخیره آب این روستا انجام گرفت.

وی ادامه داد: همچنین در سال 96 قسمت هایی از شبکه های توزیع آب فرسوده در روستاهای نادر آباد،آهو،سیاوشان و چشمه تعویض گردید.

محبی گفت : رفع 549 مورد شکستگی در خطوط شبکه، انتقال و انشعاب ، تعمیر78 مورد تابلوی برق، تعمیر7 مورد تله متری، تعمیر و سرویس 7 مورد پمپ و 32 مورد نشت یابی با دستگاه نشت یاب از دیگر اقدامات مهم این امور در سال گذشته بوده است  

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان آشتیان با بیان اینکه با توجه به کاهش سطح بارندگی در سال جاری پیش بینی می شود 7 روستای این شهرستان با تنش آبی مواجه شوند از مردم  خواست نسبت به مدیریت مصرف آب اهتمام جدی داشته باشند.

ویژه

© کلیه حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی محفوظ است