ترمیم 1767 مورد شکستگی لوله های آب در روستاهای شهرستان فراهان

hamedi.m.337
تاریخ آخرین تغییر: 
پنج‌شنبه, 19 آوریل, 2018 - 12:26

احمدزاده مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان فراهان با اشاره به فرسوده بودن شبکه های آب در روستاهای شهرستان فراهان گفت : در سال 96 با توجه به میزان تخصیص اعتبارات ضمن تعویض 1790 متر شبکه توزیع آب فرسوده در روستاها ، 1767 مورد شکستگی خطوط لوله ترمیم شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفار مرکزی مدیر امور آبفار شهرستان فراهان با بیان اینکه در این شهرستان تعداد 53 روستا تحت پوشش خدمات شرکت آبفار می باشند گفت : در سال گذشته در 14 روستای شهرستان فراهان پروژه آبرسانی انجام شده است.

وی ادامه داد : در سال 96 در این شهرستان اجرای 6500 متر خطوط لوله و شبکه ، احداث دو مخزن به حجم 300 متر مکعب ، حفر یک حلقه چاه ، تجهیز یک ایستگاه پمپاژ  و محوطه سازی چاه روستای شیرین آباد انجام شد.

احمد زاده  تصریح کرد : در سال گذشته  108 فقره انشعاب جدید ، تعویض 274 مورد کنتور ، نشت گیری 4 مخزن ذخیره و همچنین لایروبی و شستشوی مخازن ها صورت گرفته است.

مسعود احمد زاده با بیان اینکه در سال 96 به تعداد 9 روستا به حجم 1340 متر مکعب آب با تانکر سیار توزیع شده است که سه مورد آن به علت کمبود آب ناشی از خشکسالی بوده و مابقی به علت اتفاقات بوده است گفت : با توجه به خشکسالی های ادامه دار در کشور و به خصوص در منطقه فراهان پیش بینی میکنیم 14 روستای این شهرستان با کمبود آب مواجه شوند که این آمادگی را داریم که با برنامه ریزی صورت گرفته مشکلات مردم را در این رابطه کاهش دهیم.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان فراهان اضافه کرد : بارندگی های اخیر تاثیری در منابع آبی شهرستان نداشت وبا توجه به اینکه سال سختی را به لحاظ کمبود آب در پیش داریم  ازمردم خواهشمندیم صرفه جویی در مصرف آب را جدی بگیرند.

ویژه

© کلیه حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی محفوظ است