رفع 1000 مورد شکستگی خطوط لوله در روستاهای شهرستان کمیجان

تاریخ آخرین تغییر: 
دوشنبه, 23 آوریل, 2018 - 12:06

نعیمی مدیر امور آبفار شهرستان کمیجان گفت: در سال گذشته 1000 مورد شکستگی خطوط لوله آب در روستاهای این شهرستان در کمترین زمان ممکن رفع شد.

به گزارش شرکت آبفارمهندس نعیمی در تشریح عملکرد امور آب و فاضلاب روستایی کمیجان در سال 96 گفت: در سال گذشته 12 پروژه عمرانی در روستاهای شهرستان انجام شد که شامل حفر یک حلقه چاه ، اجرای 3300 متر خطوط انتقال،  اجرای 18000 متر شبکه توزیع ،اجرای 600 متر خطوط انتقال برق ، اجرای 2 باب فنس پیرامون و تعویض 460 مورد انشعاب  بوده است .  

مدیر امور آبفار کمیجان با بیان اینکه در سال گذشته 496 سرویس تانکر سیار به تعداد 4 روستا اعزام شده است ، گفت: با توجه به کاهش سطح بارندگی سال جاری نسبت به سال گذشته این امکان وجود دارد که میزان آبرسانی سیار به روستاها در سال جاری افزایش یابد.

وی ادامه داد: در سال گذشته 6800 مشترک از مجموع 7430 مشترک روستایی پیمایش شدند و تعداد 15 انشعاب غیر مجاز شناسایی شد.

نعیمی گفت: به منظور ارتقائ سطح کیفی آب در روستاها در سال 96 تعداد 4 دستگاه کلرزن گازی جدید نصب و 4 دستگاه کلرزن گازی و آب ژاول تعمیر و سرویس شد وهمچنین مخازن ذخیره آب روستاهای شهرستان کمیجان به صورت دوره ای شستشو شدند.

ایشان همچنین از تعمیر و سرویس همه تابلو برق ها و سامانه های تله متری (جهت جلوگیری از سرریز مخازن ذخیره آب) مستقر در تا سیسات آب روستاهای کمیجان در سال گذشته خبر داد.  

ویژه

© کلیه حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی محفوظ است