به زودی آبگیری 17 روستای تفرش از خط انتقال هفتیان انجام می پذیرد

hamedi.m.337
تاریخ آخرین تغییر: 
دوشنبه, 23 آوریل, 2018 - 12:08

مهندس سلیمانی مدیر امور آب و فاضلاب روستایی تفرش گفت: در بازدیدی که با حضور حسینی نماینده مردم تفرش در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان و جمعی از مسئولین شهرستان از پروژه آبرسانی هفتیان برگزار شد ، مقرر گردید در آینده نزدیک آبگیری 17 روستای شهرستان تفرش انجام گیرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفار سلیمانی ادامه داد: در این بازدید مقرر گردید تا پایان خردادماه سال جاری با نصب ژنراتورهای دیزلی در این پروژه آبگیری 17 روستای این شهرستان انجام گردد.

 وی با بیان اینکه مجموعاً 42روستا از پروژه هفتیان آبرسانی می شوند گفت: شرکت آب و فاضلاب روستایی از این تعداد ، شبکه توزیع 35 روستا را تعویض نموده و در سال جاری شبکه 5 روستای دیگر تعویض می گردد .

مدیر امور آبفار تفرش گفت: چشمه ها مهمترین منبع تامین آب در روستاهای شهرستان تفرش می باشد که بارندگی های اخیر تاثیر چندانی در تغذیه آنها نداشت و امیدواریم بارندگی ها تداوم داشته باشد.

سلیمانی ادامه داد: امسال ، سال پرتنشی به لحاظ کمبود آب در شهرستان تفرش را تجربه میکنیم و از مردم روستاها خواهشمندیم در مصرف آب صرفه جویی کنند.

وی بیان کرد: در سال گذشته تعداد 11 پروژه آبرسانی در روستاهای شهرستان تفرش انجام شد که مجموعاً 33 کیلومتر شبکه داخلی، 6 کیلومتر خطوط انتقال و یک مخزن 140 متر مکعبی ساخته شد.

سلیمانی همچنین گفت : در سال گذشته 461 مورد شکستگی خطوط لوله و14 مورد بهسازی و لایروبی چشمه ها انجام شد

ویژه

© کلیه حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی محفوظ است