برگزاری مانور مدیریت بحران در سه روستای شهرستان فراهان

hamedi.m.337
تاریخ آخرین تغییر: 
پنج‌شنبه, 23 اوت, 2018 - 09:27

مانور مدیریت بحران در سه روستای شهرستان فراهان با هدف پیمایش مشترکین و شناسایی انشعابات غیرمجاز و مشترکین پر مصرف برگزار شد.

در این مانور که سه شنبه 30مردادماه سال جاری در سه  روستای ماستر و درمنک و نوده شهرستان فراهان انجام شد اکیپ اتفاقات چهار شهرستان فراهان ، آشتیان ،کمیجان و خمین حضور داشتند.

حسینی معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی در این رابطه گفت : سه روستای روستای ماستر ، درمنک و نوده به علت مصرف بالای برخی مشترکین جهت فضای سبز و باغچه کاری و همچنین انشعابات غیر مجاز باعث اختلال و نارسایی اب در این روستاها بخصوص ماستر شده بود که نارضایتی  ساکنین روستا مبنی بر کمبود آب در برخی از نقاط این روستا بدنبال داشته است.

این مانور با هدف شناسائی و قطع انشعابات پر مصرف و غیر مجاز با فراخوانی اکیپ های حوادث و اتفاقات شهرستانهای خمین،آشتیان و کمیجان و اعزام  و تعداد.30نفر از مسولین بهره برداری ، کارشناسان اکیپ حوادث و اتفاقات شهرستانهای فوق با همکاری نیروی انتظامی انجام گردید .

 در این مانور یک روزه ضمن تعداد 24 مورد انشعاب پرمصرف شناسایی وقطع شد. تعداد 7 مورد انشعاب  غیر مجاز آب شناسایی وقطع گردیده و به مراجع قضائی معرفی شدند  و به 87 مورد اخطار به مشترکین با مصارف بالا مبنی بر رعایت الگوی مصرف داده شد.

حسینی افزود: برگزاری این مانورهای مدیریت بحران علاوه حفظ آمادگی اکیپ ها در مواقع بحران ،وکنترل و سرکشی به تاسیسات آب در روستاها، بستری برای پیمایش مشترکین و برخورد با انشعابات غیر مجاز و پر مصرف  روستاها نیز استفاده شده است  .

وی از انجام منظم این مانورها هر ماهه  در سطح استان در طول سال خبر داد.

عادی

© کلیه حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی محفوظ است