دیدار مدیرعامل شرکت آبفار استان مرکزی از خانواده شهدا و جانبازان در هفته دولت

hamedi.m.337
تاریخ آخرین تغییر: 
چهارشنبه, 29 اوت, 2018 - 12:07

مهندس عرفانی نسب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت با حضور درمنازل جانبازان و ایثارگران ، با خانواده آنها دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی این شرکت ، در این دیدار ها که در روز چهارشنبه 7 شهریور ماه مصادف با ششمین روز هفته دولت برگزار شد مهندس عرفانی نسب گفت : دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است که امروز افتخار آن نصیب بنده شده است و خدا را شاکرم که امروزازکسانی تجلیل میکنیم که اگر ایثار و از خود گذشتگی آنها نبودند سرنوشت کشور در دفاع مقدس طور دیگری رقم میخورد.

ایشان با حضور درمنازل سه خانواده شهید دوران دفاع مقدس ، گفت : خانواده های معظم شهدا حق بزرگی بر گردن همه مردم دارند و اجر و مزد ایثار شهداء و صبوری خانواده آنها فقط با معیار های الهی و توسط خود پروردگارمتعال قابل سنجش و ارزش گذاری است.

رئیس هیات مدیره شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی در دیدار با دو جانباز دوران دفاع مقدس گفت :  بدون ‌شک امروز جانبازان عزیز ما نماد ایثار، مقاومت و صبر در کشورند و باید هم قدردان ایثار آنها باشیم و هم قدردان صبر و تحمل خانواده آنان در مشقت ها و مشکلات باشیم که قطعا اجر آنها در پیشگاه خداوند کمتراز خود جانبازان نیست.

ویژه

© کلیه حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی محفوظ است