عملکرد 6 ماهه معاونت منابع انسانی و پشتیبانی شرکت آبفار مرکزی تشریح شد.

hamedi.m.337
تاریخ آخرین تغییر: 
دوشنبه, 29 اکتبر, 2018 - 12:57

آقای قاسم دهلقی معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت عملکرد این معاونت را در 6 ماهه ابتدای سال97 تشریح کرد .

به گزارش شرکت آبفار استان مرکزی وی با اشاره به گستردگی و حجم بالای کار در این معاونت گفت : فعالیت ها در معاونت منابع انسانی و پشتیبانی درچهار بخش اداره منابع انسانی ، اداره امور مالی ، اداره پشتیبانی واداره تحقیقات با حدود 20 نفر انجام میگیرد.

معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی به تشریح اقدامات اداره پشتیبانی و خدمات عمومی  پرداخت و گفت : در سال جاری ،6 دستگاه خودرو برای مزایده و 4 دستگاه خودرو برای اسقاط تعیین و اقدامات لازم برای رعایت تشریفات قانونی انجام شدو همچنین برای خرید خودورهای جدید ،در حال پیگیری جدی هستیم.

وی از پیگیری مزایده اموال و وسایل فرسوده و مستعمل انبار شهید شاملو وانبار شهرستان های کمیجان و ساوه در اداره پشتیبانی و خدمات عمومی و همچنین خرید  128 تن آب ژاول و شارژ 108 دستگاه کپسول گاز کلر برای شهرستانها در سال 97 خبر داد.

نماینده هیات مدیره شرکت آبفار استان مرکزی گفت : در هنگام پیک مصرف برق در تابستان گذشته ، دستگاههای ژنراتور برق در سطح استان تعمیر و در مدار قرار گرفت. همچنین به منظور شستشوی خودروها در راستای اصلاح الگوی مصرف آب و کاهش هزینه ها ، یک  دستگاه کارواش ،خریداری و نصب گردید.

دهلقی به اقدامات مهم اداره تحقیقات وآموزش شرکت اشاره نمود و گفت :  دریافت تندیس و لوح تقدیر جشنواره شهید رجایی ، به واسطه ارتقای رتبه درسال96 نسبت به سال قبل آن ، اجرای ارزیابی عملکرد مدیران شهرستان ها و تجلیل از مدیران برتر در حوزه های مختلف و برگزاری 12 دوره آموزشی برای کارکنان جمعا به میزان 2090 نفر ساعت از اقدامات این اداره میباشد.  

وی اضافه کرد :  دو پروژه تحقیقاتی شامل صحت سنجی عملکرد پمپ ها با همکاری دانشگاه اراک و اعلان فراخوان جهت عقد قرار داد تحقیقاتی جهت روشهای کاهش آب بدون درآمد در مجتمع آبرسانی روستایی سرداران ساوه ، در حال انجام می باشد.

قاسم دهلقی فعالیت هایی مانند ، نصب نرم افزار حقوق ودستمزد ، پیگیری نصب نرم افزار ارزیابی عملکرد ،اخذ سه رتبه خبره برای کارکنان رسمی وارسال مدارک برای دورتبه خبره دیگر ، اخذ شناسه استخدامی برای نیروهای پیمانی ورودی 88 و پیگیری استخدام نیروهای پیمانی شاهد ، تعیین احکام کارگزینی و عقد قرارداد با کارکنان رسمی و قراردادی و پرداخت حقوق و مزایای آنها را ، از مهمترین اقدامات این معاونت در اداره منابع انسانی برشمرد.

ایشان با اشاره به اخذ گزارش مقبول صورتهای مالی سال 1396 در اداره امور مالی گفت : خرید ونصب سیستم کنترل قراردادها و واردکردن اطلاعات از سال 93 تا 97 درآن ، پیگیری وتهیه مستندات برای اعلام بدهی گزارش حسابرسی 10ساله سازمان تامین اجتماعی . تهیه وتنظیم تفریغ بودجه سال 1396وارسال به خزانه معین استان از طریق سناما ، تهیه وتنظیم گزارش مطالبات بدهی وارسال به خزانه معین استان از اقدامات مهم امور مالی بوده است.

ویژه

© کلیه حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی محفوظ است