ارایه 3 مقاله از شرکت آبفاراستان مرکزی در کنگره علوم و مهندسی آب و فاضلاب ایران

hamedi.m.337
تاریخ آخرین تغییر: 
پنج‌شنبه, 15 نوامبر, 2018 - 08:51

3 مقاله ازهمکاران شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی دردومین کنگره علوم و مهندسی آب و فاضلاب ایران و دومین همایش ملی عرضه و تقاضای آب شرب و بهداشتی، ارایه شد.

محمد شمسی خانی رییس اداره تحقیقات،بهره وری و تحول اداری شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی در این رابطه گفت: این کنگره با حضور فعال صاحبان صنعت و دانشگاهیان  از 22 الی 24 آبان‌ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد

وی گفت : ده محور اصلی در این کنگره وجود داشت که تأمین، انتقال، تصفیه و توزیع آب، جمع‌آوری، انتقال، تصفیه، بازچرخانی و بازیافت فاضلاب، بهره‌گیری از آب‌های نامتعارف، پساب‌ها و آب‌های لب شور، فناوری‌های نوین درآب و فاضلاب، ارتقاء، مقاوم سازی و بازسازی سامانه‌های آب و فاضلاب، مدیریت منابع انسانی و مالی درحوزه‌های آب و فاضلاب، از جمله این محورها بوده است.

وی گفت : در این کنگره 3 مقاله از شرکت آبفار استان مرکزی ارایه شد که یک مقاله به صورت شفاهی و دو مقاله به صورت پوستر ارایه شد.

شمسی خانی عناوین این 3 مقاله را شامل : مقاله مدیریت استراتژیک منابع انسانی ضرورت شرکت آب و فاضلاب روستایی ، مقاله جایگزینی کلر با نانو کاتالیزور نوری TIO2 در تصفیه آب و مقاله رتبه بندی راهبردی مدیریت مصرف در شبکه های توزیع آب روستایی استان مرکزی با استفاده از تصمیم گیری چند شاخه ای ، بیان کرد.

گفتنی است این مقالات به ترتیب توسط آقای محمد شمسی خانی ، آقای واحد آدشته کارشناس مطالعات ، آقای عباس جهانگیری کارشناس کنترل کیفی ارایه شد که در پایان از مقاله آقای جهانگری با عنوان "رتبه بندی راهبردی مدیریت مصرف در شبکه های توزیع آب روستایی استان مرکزی با استفاده از تصمیم گیری چند شاخه ای " به عنوان مقاله برتر در بخش پوستری تقدیر شد.

ویژه

© کلیه حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی محفوظ است