مدیر عامل شرکت آبفار استان مرکزی :حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن حمایت همه جانبه از آرمان های انقلاب است

hamedi.m.337
تاریخ آخرین تغییر: 
سه‌شنبه, 12 فوریه, 2019 - 08:05

 

مهندس یوسف عرفانی نسب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی در پیامی از عموم مردم موقعیت شناس ایران اسلامی خواست تا حضور گسترده ای را در راهپیمایی 22 بهمن ماه به نمایش بگذارند.

در این پیام آمده است : یوم‌الله ماندگار 22 بهمن‌ماه روز غلبه حق بر باطل، سرآغاز برافراشته‌شدن پرچمِ عدالت اسلامی می باشد و راهپیمایی پرشور یوم‌الله 22 بهمن‌ماه ، مظهر عظمت و اقتدار ملّی است.

 22 بهمن روز تجلیل از مجاهدت‌های احیاگر اسلام ناب محمدی، حضرت امام خمینی رضوان‌الله تعالی علیه، فجرآفرینان و ایثارگران، تجدید میثاق با آرمان‌های عزّت‌آفرین نهضت الهی و شهیدان گلگون‌کفن این طریق انسان‌ساز و تجدید بیعت با حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی است.

هموطنان عزیز؛ همانطور که مستحضرید فشاراقتصادی که توسط دشمنان این مردم و انقلاب ، به کشور تحمیل شده است با هدف قطع حمایت وپشتیبانی مردم ازانقلاب اسلامی طرح ریزی شده است. از اینرو شایسته و به جاست با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن ماه و حمایت همه جانبه از آرمان های انقلاب ، در این مقطع حساس وسرنوشت ساز، نقشه شوم دشمنان را برهم زنیم .

لذا اینجانب ازهمه اقشار مردم متدین، فهیم و موقعیت شناس استان مرکزی دعوت می نمایم ، درعمل به وظیفه دینی و انقلابی، با هر سلیقه و گرایش سیاسی ،حضوری یکپارچه و منسجم تر از گذشته در راهپیمایی 22بهمن امسال داشته باشند.

ویژه

© کلیه حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی محفوظ است