پروژه آبرسانی به روستای دره سبز شهرستان کمیجان به بهره برداری رسید.

hamedi.m.337
تاریخ آخرین تغییر: 
سه‌شنبه, 12 فوریه, 2019 - 08:05

 

 

درچهلمین سالگرد پیروزی انقلاب ، پروژه آب رسانی به روستای دره سبز شهرستان کمیجان با حضور پر رنگ مردم به بهره برداری رسید.

همزمان با ششمین روز از ایام الله دهه فجر مراسم بهره برداری از این پروژه  با حضور فائض پور فرماندار شهرستان کمیجان ، بخشداران و مسولین شهرستانی برگزار شد.

در این آیین محمد رضا نعیمی مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان کمیجان با بیان اینکه برای تامین آب مورد نیاز این روستا عملیات کف شـکني و لايـروبـي یـک حلـقه چـاه به عمق 40 متر با آبدهی 4 لیتر بر ثانیه  انجام شده گفت : نصب و تجهیز ایستگاه پمپاژ آب و اجراي فنس پيرامون به طول 42 متر  و ساخت حوضچه شير آلات از اقدامات صورت گرفته دیگر در این پروژه می باشد.

وی با اشاره به فرسوده بودن بخشی از شبکه آب روستای دره سبز گفت : با تلاش های انجام شده به میزان 1500 متر شبکه توزیع آب این روستا تعویض شد و 26 فقره انشعاب آب جدید در این روستا واگذار گردید .  

محمد رضا نعیمی هزینه انجام شده برای اتمام این پروژه را 1700 میلیون ریال عنوان کرد.

 

در این مراسم فائض پور فرماندار شهرستان کمیجان با تشکر از حضور خوب مردم در این مراسم آن را نشانه علاقه مندی  مردم به نظام مقدس اسلامی و انقلاب دانست .

وی در بخش دیگری از سخنان خود از اقدامات امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان کمیجان بواسطه ایجاد رضاتیتمندی در مردم روستاها  قدردانی کرد.

ویژه

© کلیه حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی محفوظ است